Rreth nesh

kompani

Lider në acetates Industrisë --- Wuxi Yangshan biokimik Co, Ltd

Që nga themelimi në vitin 2001, Wuxi Yangshan biokimik Co, Ltd. (Këtu e tutje referuar si Yangshan biokimik) ka kushtuar acetates R & D dhe prodhimit. Në industrinë acetate, ne jemi i vetmi për të miratuar Siemens PLC Sistemit dhe HACCP (klasa 100,000) Clean Line paketimit. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 13.000 m 2 dhe kapacitet vjetor ka arritur në 60.000 MT. Stereoskopik Magazina ka 800 vende magazinë për produktet e ngurta dhe 500m 3 Tank zonë për produktet e lëngshme. Të gjitha këto na bëjnë të ofruar produkte të cilësisë për klientët tanë produktet promptly.Company-së kryesisht përmbajnë: natriumi acetate (diacetate), Kaliumi acetate, amoniak acetate, zink acetate, Kalcium acetate, Magnezi acetate, Mangani acetate, Cobalt acetate, Acid acetik akullnajore (90 %, 99%), Aeroporti Runway & taxiway deicing Fluid (Kaliumi acetate Zgjidhja), Amoniaku ujit (25 ~ 28%), hidroksid kaliumi (48%, 90%) dhe dimetil sulfoksid (DMSO). Ne mund të ofrojmë këto produkte me Farmaceutike klasës, Ushqimit klasës, reagent klasës dhe teknik klasës.

Me këto vite të përmirësimit të menaxhimit dhe të teknologjisë, ne kemi marrë certifikata: i drejtë, hallall, ISO9001-2015, ISO22000 (HACCP), REACH preregistration, Licenca për prodhimin e produkteve industriale (QS), të rrezikshme License produktit dhe të punojnë Sigurisë Standardizimit.

Si udhëheqës në acetate Industrisë, me cilësi të besueshme dhe shërbimi i shkëlqyer, Yangshan biokimik ka ngritur reputacion të mirë në të gjithë botën dhe të ofrojë produkte mbështetje për tregjet globale. Deri më tani, shitjet vjetore (në vitin 2015) ka arritur në 30 milion dollarë dhe shuma e eksporteve llogaritë për 60%. Më shumë se 3.800 konsumatorët nga 73 vende të ndryshme dhe shumë prej tyre janë korporatat e mëdha shumëkombëshe përfshin në Farmaceutikë, ushqim, ushqim, Farm kimike, naftës shpuese, Veshje & Painting, Aviacionit, tekstile ngjyrosje, gome dhe plastike, glassmaking, Trajtimi ujërave, Kimikate të imta dhe industri të tjera:

Në mënyrë për klientët më të mirë të shërbimit të huaj, Yangshan biokimik themeluar kompaninë Wuxi Chenghong Importi dhe Eksporti Co, Ltd. të specializuar në biznes jashtë shtetit. Ne po shohim përpara për mundësinë për të punuar me ju dhe paraprakisht së bashku!


WhatsApp Online Chat !