• 11
 • wuxichenghong
 • banner
 • 医药

Produktet tona

 • rreth-usshow1
 • rreth-usshow2

besim furnizues denjë

Lider në acetates Industrisë-Wuxi Yangshan biokimik Co, Ltd

Që nga themelimi në vitin 2001, Wuxi Yangshan biokimik Co, Ltd. (Këtu e tutje referuar si Yangshan biokimik) ka kushtuar acetates R & D dhe prodhimit. Në industrinë acetate, ne jemi i vetmi për të miratuar Siemens PLC Sistemit dhe HACCP (klasa 100,000) Clean Line paketimit.

Shiko më shumë
MËSOJMË, mundohemi, ne të çojë!
Furnizues i besueshëm i kripërave acetate gjithë bota

ACETATE auto

 • fabrikë

  fabrikë

 • Quality Inspektimi

  Quality Inspektimi

 • depo

  depo

partner

 • BASF logo
 • LANXESS logo
 • Bayer-Logo
 • 立 邦
 • Henkel
 • AIR PRODUKTET
 • DOW
 • Loreal
 • Merck
 • FUJIFILM
 • Roquette
 • Halliburton
 • DU PONT
 • ORICA
 • BRENNNTAG
 • 三星
WhatsApp Online Chat !