• 11
 • wuxichenghong
 • banner
 • 医药

нашите производи

 • за-usshow1
 • за-usshow2

доверба достоен снабдувач

Лидер во ацетати индустријата Wuxi Yangshan Биохемиска копродукции, ООД

Од основањето во 2001 година, Wuxi Yangshan Биохемиска копродукции, ООД. (Во понатамошниот текст како Yangshan Биохемиска) е посветен на ацетати R & D и производството. Во ацетати индустријата, ние сме само еден да донесе Сименс Саладин систем и HACCP (Одделение 100,000) Чиста линија за пакување.

Гледај Повеќе
УЧИМЕ, НИЕ трудот, олово!
Доверлив добавувач на ацетати СОЛИ ширум светот

авто ацетат

 • Фабрика

  Фабрика

 • квалитет инспекција

  квалитет инспекција

 • Магацински

  Магацински

партнер

 • BASF логото
 • LANXESS логото
 • Баер логото
 • 立 邦
 • Хенкел
 • AIR ПРОИЗВОДИ
 • DOW
 • LOREAL
 • MERCK
 • FUJIFILM
 • Roquette
 • Халибартон
 • DU PONT
 • Орика
 • BRENNNTAG
 • 三星
WhatsApp Online Chat !